Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorasyon

Eposki Zemin Kaplama İstanbul – Dr. Epoksi

Epoksi Zemin Kaplama Firması

Epoksi zemin kaplamalar, birçok kişi tarafından sıkça tercih edilmekte olan kaplama türüdür. Epoksi zemin kaplamalar, temizlenme işlemi kolay olan kaplama türlerine girmektedir. İstanbul’da epoksi zemin kaplama firması arıyorsanız Dr. Epoksi endüstriyel zemin kaplama, dekoratif zemin kaplama ve yalıtım sistemleri konusunda 15 yılı aşkın süredir teknik ve başarılı uygulamalar yapmaktadır. Mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacı ile kurulan İltaş Yapı Mühendislik, Dr. Epoksi markası ile zemin ve yer kaplama hizmetleri vermektedir.

Epoksi Zemin Kaplama Hizmetleri

İstanbul Anadolu ve avrupa yakasında epoksi uygulama şirketi Epoksi’nin vermiş olduğu epoksi zemin kaplama hizmetleri şunlardır;

Epoksi Zemin Kaplamaların Barındırdığı Özellikler

Bir çok özelliğe sahip olan epoksi zemin kaplama mukavemetli yapısıyla beraber ön plana çıkmaktadır. Her türlü darbeye karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca toz tutmayan yapısı sayesinde çok rahat bir şekilde temizlenmektedir. İstanbul’da epoksi zemin kaplama yapan firmalar arasında sektör tecrübesi olarak en eskiler arasında yer alan Dr. Epoksi firmasının vermiş olduğu epoksi zemin kaplama özellikleri şu şekildedir;

  • Mukavemetli yapısı vardır.
  • Üzerinde toz barındırmaz.
  • Kolay temizlenme işlemi.
  • Daha parlak görüntü.
  • Darbelere karşı dayanıklılık.
  • Pürüzsüz yapısı

Bu özelliklerin yanı sıra anti bakteriyel özellikleri bulunan epoksi zemin kaplamalar, son derece hijyenik bir ortam imkanı sunmaktadır. Bu hijyenik ortam imkanı sayesinde çok fazla alanda tercih edilmektedir.

Epoksi Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Epoksi kaplamalar dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca kolay temizlenme gibi bir özellikleri mevcuttur. Bu özellikleri sayesinde birçok, sanayi ve ticari alanda tercih edilmektedir. Sanayi bölgesinde, envanter konulan yerlerde kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilirliği sayesinde, ticari alanlarda da sık sık tercih edilmekte olan bir kaplama türüdür. Temizlenme işleminin kolay olması ile ticari firmaların vazgeçilmez bir kaplama türü olmuştur.

İstanbul epoksi şirketleri, epoksi firmaları veya epoksi uygulaması yapan mühendislik firması ararken Dr. Epoksi ile mutlaka karşılaşırsınız. Sektörün eski ve tecrübeli firmalarından olan Doktor Epoksi olarak marka yapan epoksi firması, İstanbul’da bir çok endüstri ve fabrikaya epoksi zemin(yer) döşeme konusunda hizmet vermiştir.

Epoksi Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

Epoksi zemin kaplamalar bir çok avantajı kullanıcılarına sunmaktadır. Beton zeminler üzerine uygulanan bu epoksi uygulamaları, kolay kolay zarar görmezler. En büyük avantajı, her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Ayrıca endüstriyel alanlarda, hijyenik bir ortam imkanı sağlamaktadır. Bu hijyenik ortamların yanı sıra ise daha parlak bir görüntü elde etmek mümkündür

Epoksi zemin kaplamalar, pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde bir çok kişiye konforlu bir yürüyüş imkanı sunmaktadır. Ayrıca pürüzsüz yapısı sayesinde, gösterişli bir ortam imkanı sağlamaktadır. Kişiler genellikle pürüzsüz yapısından dolayı bu kaplamaları tercih etmektedir. Pürüzsüz yapısı sayesinde, kolay bir şekilde temizlenme imkanını da kullanıcılarına sunmaktadır.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu