Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorasyon

Eski Yatak Odanıza Küçük Dokunuşlarla Dekorasyon

Eski Yatak Odanıza Küçük Dokunuşlarla Dekorasyon, Uzun yıllardır kullandığınız yatak odanızda artık değişiklikler yapmak istiyorsanız fazla masraf yapmadan yapabileceğiniz fikirler. Eskimiş ve yıpranmış karyolanız için karyolanın ayakları gözükmeyecek şekilde etekli çiçekli ve desenli bir örtü tasarlayabilirsiniz. Aynı kumaştan kumaştan yatağınızın başına da şık bir yatak başı tasarlayabilirsiniz. Bu küçük fikirle eski karyolanızdan kurtulmuş ve odanızda yepyeni bir hava elde edersiniz.

Odanızda yatak başına gelen duvarda dekorasyonunuza uygun bir duvar kağıdı seçerek mobilyalarınız aynı kalsa da odanızda çok farklı bir hava katabilirsiniz.

Çok eskimiş olan yatak başı komodinlerinize kumaş tasarlayarak onlara yeni bir görüntü katabilir ve şık bir komodin yaratabilirsiniz. En kolay yöntem olarak yatak başı komodinlerinizin üzerini yeniden tasarlayarak odanıza farklılık katabilirsiniz. Baş ucu lambasıyla kullanacağınız çiçekler, fotoğraf veya küçük tablolar ve mumlar odanıza hoş bir hava verecektir.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu