Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorasyon

Ev Aksesuarlarınızı Kendiniz Yapın

Ev Aksesuarlarınızı Kendiniz Yapın, Evleri kendi ellerinizle hoş bir hale getirmek gibisi yoktur. Ev aksesuarları evinize tarz katan bir ayrıntı olmasından oldukça önemlidir fakat eviniz için kendi dizaynınız olan bir aksesuarı kullanmak gibisi yoktur.

Örneğin; bir kavanozu boyayıp kendir ipiyle ya da zincirle süsleyerek bile ortaya görülmemiş bir aksesuar çıkartabilirsiniz. Kendi yapacağınız aksesuarlarda hayal gücünüze güvenmeniz yeterli. Beğendiğiniz bir objeyi evinizin tarzına göre değiştirerek en iyi sonucu yakalayabilirsiniz.

Mesela yazlıklara taşınma dönemindeyiz yani yazlık eviniz için hoş aksesuarlar yaratabilirsiniz. Denizden ve doğadan ilham alacağınız aksesuarlar için doğal malzemeler kullanarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Örnek olarak; yalnızca halat ve deniz kabuklarıyla yapabileceğiniz onlarca hoş şey var. Deniz kenarından toplayabilecek çakıl taşları, deniz kabukları ve ağaç parçalarıyla çerçeveler, mumluklar, servis aksesuarları dizayn edebilirsiniz.

Eski eşyaları ve aksesuarları değerlendirerek yeni ve farklı aksesuarlar yaratabilirsiniz. Örneğin; sıkıldığınız eski vazoları farklı renklere boyayarak yenileyebilirsiniz ya da cam şişelerin içine boya dökerek canlı renklerde görülmemiş vazolar elde edebilirsiniz. Eski aydınlatmaları kumaşlarla, düğmelerle ya da örgü ve dantellerle kaplayarak yenileyebilirsiniz. Bu sayede ev aksesuarlarınız hem

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu