Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sosyal Medya

Facebook Arkadaşlık İsteklerini Toplu Kabul Etme Kodu

Facebook, bir numaralı sosyal ağ olmasının yanı sıra dünyanın en iyi sosyal medya platformu diyebiliriz. Eğer paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız ilk olarak arkadaşlık listenizi büyütmelisiniz. Bunu manuelde yapabilirsiniz ama biz bugün basit bir kod ile yapmayı öğreneceğiz.

Facebook toplu arkadaş kabul etme

2019 yılı itibarı ile facebook arkadaşlık isteklerini toplu kabul etme, facebookta toplu istek onaylama cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri hiç kuşku yok ki. Facebook‘ta ne yazık kı toplu arkadaşlık isteği kabul etme imkanı henüz yok. Fakat basit bir kaç işlem ile facebook toplu arkadaş onaylama, faceobok toplu arkadaşlık isteklerini kabul etme, facebook arkadaşlık istediği kabul ettirme, facebookta toplu istek onaylama gibi soruların cevabı aşağıdaki video’da.

https://www.youtube.com/watch?v=kUIRWKOedbQ

Adım Toplu arkadaşlık kabul etme kodu

1. Adım Arkadaş istekleri sayfasını açıyoruz
https://www.facebook.com/friends/requests/

2. Adım Bu kod tüm arkadaşlarınızı seçmenize yarar. Sayfayı otomatik scrool etmeniz için kullanacaksınız.

var cnt=document.querySelectorAll(".phl");if(cnt.length>2){cnt[0].remove();}setInterval(function(){ var fr = document.getElementsByClassName("phl")[0];fr.getElementsByClassName('uiMorePagerPrimary')[0].click(); }, 500);

3. Adım kod facebookta otomatik arkadaş onaylama için kullanılan koddur.

var cntner = document.getElementsByClassName('ruUserBox');for(var i=0; i<cntner.length;i++) {cntner[i].getElementsByClassName('selected')[0].click();}

Önerilen Yazı: Facebook Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Umarım bu basit script ile Facebook‘taki tüm arkadaşlık isteklerini bir kerede kabul etmeniz için başarılı bir şekilde çalışır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya bu konuyla ilgili önerilerde bulunmak isterseniz, değerli yorumunuzu bırakabilirsiniz. 

Facebook Arkadaşlık isteklerini kabul etme kodu nasıl kullanılır? Detaylı Anlatım

Facebook Toplu Arkadaş Onaylama ve Ekleme
  • https://www.facebook.com/friends/requests bağlantısını açmak ile işe başlayın..
  • Birazdan paylaşacağım toplu istek onaylama kodunu çalıştırabilmek için geliştiricilerinde kullandığı Developer Tools sayfasını açmamız gerekiyor.
  • Peki Nasıl Açacağız? Konsol(Console) menüsünü chrome yada firefox gibi tarayıcılarda hızlıca açmak için Ctrl + Shift + J tuşlarına basın ve ardından aşağıdaki komut dosyasını yapıştırın ve enter tuşuna basın.
  • Yada Chrome’da sağ tıklayıp “Öğeyi Denetle” butonuna basın.
  • Firefoox kullananlar aynı işemi sağ tıklayıp “” butonuna basarak yapabilir.
  • Şimdi tüm arkadaşlık isteğini tek seferde kabul ettmeyi göstereceğim.

Facebook‘da çok fazla arkadaşlık isteği geliyorsa, Aşağıdaki adımları izleyerek tüm facebook arkadaşlık taleplerini onaylayın. Vakitten tasarruf edin. R10.net tarzı sitelerde kaybolmayın :)

Facebook‘ta hergün birçok arkadaşlık talebi alıyoruz. karşılaştığımız en büyük sorunlardan biriside toplu arkadaş onaylama, toplu istek onaylama, toplu arkadaş onaylama eklentisi bulamamak oluyor.

Facebook arkadaşlık isteklerine cevap vermek ve arkadaş kasma için, aşağıdaki arkadaş arttırma hilesini deneyin, arkadaş sayısını çoğaltma için kullanılan en güncel ve sorunsuz çalışan arkadaşlık kodu budur. Gelen yüzlerce belki binlerce arkadaşlık taleplerini toplu kabul etmek için programsız scripti hemen deneyin farkı göreceksiniz zaten.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu