Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sağlık

İbrahim Saraçoğlu Hemoroit Basur Kürü

İbrahim Saraçoğlu Hemoroit Basur Kürü, Hemoroit hal dilinde bilindiği ismi ile basur veya mayasıl olarak geçen rahatsızlık, birçok sebepten ötürü insanlarda görülmektedir.

Ortalama olarak 45-50 yaşlar arasında sıklıkla insanlarda ortaya çıkabilen bu rahatsızlık anüs duvarlarındaki kasların toplardamarlardan çıkan çıkıntı ile kapanmaması ve acı veren bir ağrı ile kendini göstermesi olarak tabir edilebilir. İbrahim Saraçoğlu Hemoroit Basur Kürü ile sizlerde bu tür rahatsızlıklarınızdan bitkisel yollar ile kurtulabilirsiniz.

Hemoroit oluşumunun sebepleri arasında çok oturmak, genetik yapı ile geçiş, düzensiz beslenme gibi farklı çeşitler ile basur nedenleri arasında yer almaktadır. İç basur ve dış basur olarak farklı iki şekilde görülebilen bu rahatsızlık için kimi zaman ilerleyen durumlarda cerrahi operasyon yapılmaktadır. İbrahim Saraçoğlu Hemoroit Basur Kürü sayesinde sizde ilerlemesini önleyebilir ve hatta basur oluşumundan önce önlem alabilirsiniz.
İbrahim Saraçoğlu Hemoroit Basur Kürü
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu basur tedavisi için ana madde olarak dereotu ile çoban çantası çayını tavsiye etmektedir.
Hazırlanışı
İlk öncelikle bir litre suyu ısıtarak içine bir tutam kadar çoban çantası otundan atıyoruz. Ortalama olarak 15-20 dakika kaynattığımız çoban çantası çayımızı tüketiyoruz. Bu kadar basit. Bu kür sizde olabilecek basur sorunlarına çözüm üretirken. İlerleyen basur oluşumlarında ise pamuk ile hazırlanan kürün anüs bölgesindeki tahriş olan bölgeye sürülmesi ile uygulanacak tedavi yöntemidir.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu