Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diğer

İstanbul Bölgesindeki Oyun ve Eğlence Merkezleri‎

İstanbul Bölgesindeki Oyun ve Eğlence Merkezleri‎

Bu yazımızda İstanbul Bölgesindeki Oyun ve Eğlence Merkezleri‎ nerede, ailece gidilecek oyun ve eğlence merkezlerini listeledik!

Tuzak

“Gözlerini açıyorsun
Hiç bilmediğin bir odada, daha önce görmediğin bir yerde kapana kısılmış durumdasın.
Kurtulmak için çevrendeki ipuçlarını kullanıp kilitli kapıları açman gerekiyor.

Ama bunu yalnız başaramazsın.
Tuzak’tan kurtulmak için arkadaşlarının bilgisine, yeteneğine ve takım oyununa muhtaçsın

Bir saatin var

Kaçabilecek misin?”

LEGOLAND Discovery Centre

Bir başka oyun ve eğlence mekanu LEGOLAND Ailecek gidilecek harika bir mekan LEGOLAND Discovery Centre İsstanbul’daki ailelerin çocukları ile birlikte eğlenceği oyun alanları bulunan bir eğlence merkezidir.

LEGOLAND Discovery Centre’de neler var?

MINILAND®
LEGO® 4D Sinema
Krallık Macerası Lazer Oyunu
KRALLIK MACERASI LAZER OYUNU
LEGO® Yapım Uzmanı
DUPLO® Kasabası
LEGO® Arkadaşları Olivia’nın Evi
LEGO® Fabrikası
Merlin’in Çırağı
LEGO® Yarışçıları: İnşa Et ve Test Et
LEGO® Mağazası

KidZania İstanbul

Oyun mekanları listemizde ki diğer mekan ise KidZania İstanbul. 65 Farklı aktivite ile çocuğunuz sosyalleşerek öğreniyor. O
Çocuklarınızın sanatsal, sosyal ve fiziksel becerilerini geliştirebileceği akiviteler sunuyor.

İstanbul İllüzyon Müzesi

İlluzyon sever misiniz? Sevmeyenleri bile büyüleyecek İstanbul İllüzyon müzesi albümünüzde hoş hatıralar bırakacak uzun yıllar unutmayacağınız bir anı bıracak harika bir eğlence müzesi!

Duyularınıza olan sarsılmaz inancınızı sorgulamanıza yol açacak muhteşem illüzyonlar dünyasına gelin ve sizi tam anlamıyla şaşkına çevirecek ancak aynı zamanda eğitecek bir dünyanın kapılarını aralayın… Bizi ziyaret etmekten heyecan duyacağınıza emin olabilirsiniz, çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değildir, özellikle de BURADA!

Şimdiye dek yaşadıklarınızdan çok daha büyük, çok daha iyi ve çok daha büyüleyici bir serüvene hazır mısınız? Bir dizi yeni ve keşfedilmemiş illüzyon ile sayesinde son derece büyüleyici görsel, duyusal ve eğitsel bir deneyim yaşatmak için sizi İstanbul İllüzyonlar Müzesine bekliyoruz.

İsfanbul Tema Park (Vialand)

İstanbuldaki oyun parkları içinde listenin en üstündeki isim şüphesiz Vialand! Büyük bir alana kurulu olan Vialand, içerisinde birbirinden güzel oyun alanları ve alışveriş yapabileceğiniz bir oyun parkı. Birbirinden güzel gösteri ve konser alanları olan bu park İstanbul’dadır.

Vialand hem çocuklu ailelerin hem de adrenalin tutkunlarının vazgeçemeyecekleri bir mekâna dönüşmüş.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu