Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diğer

Kaya Sanat Akademi – Müzik Öğrenmenin En Keyifli Yolu

İzmir Sanat ve Müzik Kursları

İzmir’de her geçen müzik kursuna gidenlerin sayısı artmaktadır. Fakat belli ders süresinden sonra hayal kırıklığı ile karşılaşıp kursu sonlandırdıklarını görüyoruz. M.E.B onaylı İzmir sanat ve müzik kursları veren özel okul Kaya Sanat Akademi sayesinde enstrüman çalmayı sevecek ve asla bırakmak istemeyeceksiniz 😊

Kaya Sanat Akademi olarak bu durumun önüne geçecek metotlar ve ders içeriği ile öğrencileri hem eğlendirmek hem de koşa sürede sevdiği şarkıları çok zorlanmadan çalmalarını sağlamaya çalışıyor. Kaya Sanat Akademi’nin müzik kurslarında başarı oranı %90 yani her 10 kursiyerden 9 kişisi enstrüman çalabilmenin mutluluğunu yaşıyor 🙏

👉 Web sitesini buradan inceleyebilirsiniz: www.kayasanatakademi.com

Kaya Sanat Akademi – Müzik Öğrenmenin En Keyifli Yolu 🎧🎤🎚️

İzmir müzik kursları olarak ders içeriğinde öncelikle öğrencilere enstrüman çalarken beklediği zorlukları değil müzik aletini sevmesini sağlamaya çalışıyorlar. Öncelikle başarı buradan başlıyor ders içeriklerinde kullanılan teknik ekipmanlar stüdyo ses sistemi gibi teknik aletler ile sizlerin öğrenme süresi hızlandırılıyor👍

Bateri, klavye, bas gitar çalarken sizlerde üzerine eşlik eden öğretmenler var. Ayrıca stüdyo kulaklığını 🎧 takıp enstrüman çaldığınızı hayal edin.. Sanırım şimdiden heyecanlandınız😱

İzmir’de müzik kursu veren özel kurslar sizlere çok şey vaat edebilir. Fakat deneme dersleri ile kayıt olmadan hiçbir müzik kursuna kayıt olmanızı tavsiye etmem.. Gidip görün arkadaş ortamı, yöneticisi, öğretmeni tek tek tanışın ki ilk atmosferinize göre doğru kurs olup olmadığına karar vermek daha kolay olacaktır.

Sadece klasik gitar değil elektro gitar kursu, bas gitar kursu, flemenko gitar kursu olarak her gitar tarzının farklı eğitmenleri var.

Gitar kurslarında sıkıcı nota dersleri ile ilerlemek sanırım hiç keyif vermezdi. Hem gitar eğitmenlerinin hem de öğrencilerin öncelikle geldikleri dersten keyif almaları çok önemli.

Kaya Sanat sahibi ve aynı zamanda öğretmenlerinden Eren Kaya ile tanışmanızı özellikle isterim.

Eren Kaya Kimdir?

Eren Kaya

Eren Kaya 8 Ocak 1990’da İzmir’de doğdu. Kaya Sanat Akademi kurucusudur.  Ege Üniversitesi’nde okumaktadır. 2019 yılından beri Kaya Sanat Akademi’de müzik dersleri vermektedir.

Eren kaya ile tanışmamız güzel bir rastlantıya dayanıyor. Kendisi bir akşam Instagram üzerinden bana bir şey sormak için mesaj atmış, ilerleyen zamanlarda güzel bir dostluğun başlangıcı bu mesaj olmuştu. Çok sonradan İskenderun Hatay’da aynı yerde askerlik yapmış olduğumuzu farkettik 🙂 Kendisinin hem dijital hemde web sitesinin danışmanlığını yapmaktayım. Çok fazla müzik öğretmeni ile tanışmasam bile bana göre izmir’in en iyi müzik öğretmenidir.

Söylemeden geçemeyeceğim Eren kaya Kemani bağlam, Ud, Piyano, cümbüş gibi enstrümanları gözü kapalı çalmaktadır. Instagram sayfası üzerinden gençlerle sürekli müzik ziyafetleri ve etkinlikleri yapıyor. Bir göz atın bence😉

Sık sorulan sorular

Ders saatleri nasıl belirleniyor?

Müzik kursu ders saatleri sizlerin ,sanat merkezinin ve eğitmenin ortak saatleri çerçevesinde belirleniyor.

Kaç gün açıksınız.

Kaya Sanat Akademi haftanın 7 günü sabah saat 09/00 ile akşam 22/00 saatleri arasında açıktır.

Kurs süresi ne kadar sürüyor?

Müzik kursu dersleri 50 dk olup kurs süresi ise sizler çalabildiğinize inandığınız ana kadar devam etmektedir.Her her hangi bir süre senet veya sözleşme yapılmamaktadır.

Enstrüman almadan gelebilir miyim?

Enstrüman almadan da kursumuza başlayabilirsiniz. Enstrüman alana kadar kursumuz da bulunan enstrümanları kullanabilirsiniz. Ne zaman bütçe ayarlayabilirseniz o zaman alabiliriz. Çok pahalı müzik aleti almanızı istemiyoruz. Özellikle öğrenene kadar. 💪

Müzik kursunda neler öğreneceğim?

Öncelikle çalmak istediğiniz enstrümanı tanımanız gerekiyor. İlk derste enstrüman nasıl tutulur nasıl oturulur enstrümanın bölümleri nelerdir gibi ileride işinizi kolaylaştıracak bilgiler edinirsiniz.
İkinci dersten itibaren artık akorlar bunun yanı sura vuruş teknikleri ile kuşağa hoş gelen ezgilere başlayabilirsiniz.

Ne zaman bir şarkı çalabilirim?

Aslında sizlerin zaman ayırması ile bu süre değişkenlik gösteriyor.Fakat ortalama 2 ayda şarkılara başlamış oluyoruz.

Nereden enstrüman alabilirim?

Öncelikle bunun için acele etmeyin. Müzik eğitmenlerimiz sizlerin belirlediği bütçe içerisinde en iyi enstrümanı almanız için tavsiyelerde bulunacaklardır.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu