Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kadın Modası

Kış Sezonunun Yıldızı – Ekose

Kış Sezonunun Yıldızı – Ekose, Kış sezonunda çok çeşitli moda türleri bizleri karşıladı ve karşılamaya da devam edecek. Her kesimin tarzına uygun bir parça bulmak çok kolay olacak bu sezon. İster geçmişe gidip 50’ler, 60’lar, 70’ler, 80’ler, 90’lar modasını takip edin isterseniz yeni tasarımları takip edin bu sezon herşey serbest. Çünkü hepsi moda ve geniş bir yelpaze bizlerin önüne serilmiş durumda. Ekose modası’da bunlardan bir tanesi ve bu sezon en öne çıkacak detaylardan. Özellikle gömlek ve eteklerde ekose modasını yakalayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Ekose deseni 90’lı yılların modası olsa da kullanımının ve kombinlenmesinin kolay olması nedeniyle sıkça karşımıza çıkan aslında modası pek de geçmeyen sadece bazı dönemlerde arka planda kalabilen bir stildir. Ancak bu stil 2018 kışında oldukça kendini hissettirecek. Özellikle de gömleklerde sıkça karşımıza çıkan bu desen raflarda yerini çoktan aldı ve sokakta da çoktan kullanılır oldu bile. Ancak ekose ile nasıl doğru kombin yapılır? Sorusu hala önemli bir soru. İşte size birkaç kombin önerisi. Gerisi yaratıcılığınıza kalmış.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu