Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorasyon

Küçük Evler İçin Dekorasyonda Beş Fikir

Küçük Evler İçin Dekorasyonda Beş Fikir, İnsanlar şehirlerde her geçen gün daha küçük ve daha pahalı evlerde yaşamayı tercih ediyor. Ancak bazı küçük dokunuşlarla bu küçük evleri daha büyük ve geniş göstermenin de çözümleri var. Örneğin büyük aynalar odaya derinlik ve estetik katarak daha geniş bir görünüş verirler. Ancak aynanızı tercih ederken evinizin genel dekorasyonuna uyum sağlamasına dikkat edin. Örneğin kapılarınızın renginden bir çerçeve kullanabilirsiniz. Ancak aynanın neyi yansıttığı da çok önemlidir. bol ışıklı bir görüntüyü yansıtması odaya daha çok ışık ve renk verecektir. Karmaşık ve dağanık bir görünüşü yansıtması ise odayı daha basık yapabilir.

Küçük evlerde lambader veya masa üstü lambaları yerine duvara monte olabilen lambaları kullanabilirsiniz. Odaya sıcak bir ışık vermesinin yanı sıra yerde veya sehpanızın üstünde fazladan yer kaplamayacağı için evinizde mekandan bolluk sağlayabilirsiniz.

Rafları ve dolapları duvara sabitleyebilirsiniz. Böylece mekanınızın zemini size kalmış olur ve odanız da daha geniş bir mekan elde edebiliriniz. Rafları istediğiniz kadar yükseğe monte edebilirsiniz gerekirse bir duvar merdiveni yardımı ile eşyalarınıza ulaşmada kolaylık sağlayabilirsiniz.

Odanızı bir halının etrafında yemek odası şeklinde bir bölümü ve oturma bölümü olarak ayırabilirsiniz. Halının yardımı ile mekanları bir araya birleştirebilirsiniz. bir halının etrafında şık bir salon yaratabilirsiniz. Şık bir kanepenin yanına büyük bir koltuk yerine bir sandalye yardımı ile şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Evinizde büyük bir kanepe koyacak yeriniz yoksa lambaderlerle küçük kanepenize daha ihtişamlı ve şık bir görüntü verebilirsiniz.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu