Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kadınca

Makyaj Hileleriyle 10 Yaş Gençleşin

Makyaj Hileleriyle 10 Yaş Gençleşin, İnsanların cilt sağlıklarının kaybetmesine ve bozulmasına sebep olan bir kaç ayrıntı ile başlayalım. Kaz ayakları, şişkinlikler, düzensiz oluşan kırışıklıklar. Bunlar bizlerin daha da yaşlı görünmemize sebep olan cilt sorunları olarak biliniyor. Peki bunlardan nasıl kurtulunur.

İşte 10 yıl gençleştiren makyaj hileleri:

Kaşlar

Herkesin yüz ifadesine etkileyen ve yüz bölümünde çatı görevini yerine getiren en özel bölümdür. Genç görünmek için kaşlarımızı kalkık bir vaziyete getirmemiz yeterli olacaktır. Bu sayede daha genç ve çekici görünebilirsiniz. Eğer kaşlarınız da boşluk var ise bunları kalemle doldurabilirsiniz. Kalemle doldurma işleminden sonra far veya belirsiz bir aydınlatıcı kalem ile geçiş yapın. Bu sayede kaşlarınızın daha kalkık bir görünüm içermesini sağlayabilirsiniz.

Kaz ayakları

Göz kenarlarında oluşan kaz ayarlarını görünmez hale getirmelisiniz. Bunun için fondöten ile kapatmaya çalışmayın yoksa daha fazla görünmesine yardımcı olursunuz. Bu bölgeleri aydınlık gösterebilecek bir kapatıcı ile ya da pudra ile parlatın ve ışıltı kazandırın. Böylelikle kaz ayaklarından eser kalmayacaktır

Burun ile ağız arasındaki kırışıklıklar

Bazı kişilerde oluşan burun kenarlarında dudaklara doğru inen parantez şeklinde kırışıklar mevcuttur. Bu kırışıklıkları kapatmak için cildinizin renginden bir ton daha açık renk kapatıcı uygulamanız yeterli olacaktır.

Dudak kenarları

İnsanlarda dudak kenarları yaş ilerledikçe değişiklik gösterir ve aşağıya doğru sarkmaya başlar. Bu sarkmayı azaltmak için alt dudağımızın bitiş noktasına aydınlık verecek bir kapatıcı uygulamamız yeterli olacaktır.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu