Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kadın ModasıKadıncaModa

Takı Modelleri

Otantik Takı Modelleri

Takılar kıyafetlerin en şık ve en özel tamamlayıcı aksesuarlarıdır. Birbirinden farklı ve şık takı tasarımları kıyafetlerinizi daha göz alıcı bir görünüme kavuşturmaktadır. Özellikle kadınlar bu takılarda da farklı tasarım arayışına girdikleri zaman kendilerini otantik takı modellerinin bulunduğu bijuterilerde bulmaktadırlar.

Farklı bir giyim tarzına sahip olanlar ve takılarda sıradanlıktan hoşlanmayanlar için otantik takı modelleri güzel bir alternatiftir. Birbirinden farklı renk ve model seçeneğini bulabileceğiniz bu otantik takı modellerinde hem zarif hem de gösterişli olan tasarımlar bulunmaktadır. Hem spor giyim tarzı için hem de klasik giyim tarzı için birbirinden farklı takı seçenekleri bulunmaktadır. Bu takılar arasında kadınların sıklıkla kullandıkları kolyelerde oldukça farklı ve fazla seçenek bulunmaktadır.

Hem şık elbiselerin hem de sıradan kıyafetlerinizin olmazsa olmazları arasın da kolyeler yer almaktadır. Kullandığınız kıyafetin modeline göre farklılık gösteren kolyelerde farklı tasarımlara yönelen kadınlar için ise otantik takı modelleri oldukça ilgi çekici gelmektedir. İsteyenler için boncuklu isteyenler için örgü gibi daha birçok farklı ve ilginç tasarım bu takılar arasında yer almaktadır. İsteyenler için oldukça şatafatlı isteyenler için ise daha sade ve zarif kolyeleri bu takılar arasında bulabilirsiniz. Üstelik uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu takıları hemen hemen her bijuteriden bulabilir ve şık kombinlerinizi bu özel ve farklı takılarla süsleyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Küpe Modelleri

Kadınların şıklığını tamamlamak için kullandıkları olmazsa olmaz aksesuarlardan olan küpelerde hem boyut olarak hem de kullanılan materyal olarak oldukça farklı ve fazla seçenek bulunmaktadır. Kullanılacak alana göre küpe modellerinde ki çeşitlilik de değişiklik göstermektedir. Kadınlar için olmazsa olmaz olan bu takılar spora giderken de baloya giderken de kullanılmaktadır. Elbette spor için kullanılan küpe modeli balo için kullanılmamaktadır. Her mekân için giyilecek olan kıyafete uygun küpe modelleri bulunmaktadır.

Kadınların her alan için rahatlıkla kullandıkları küpeler arasında top küpeler en çok kullanılan tasarımlar arasında yer alıyor. Top küpelerde altın, gümüş, pırlanta gibi daha birçok madenden yapılmış olan tasarımlar olduğu gibi bijuterilerden uygun fiyatlara satın alabileceğiniz tasarımları da bulunmaktadır.

Küpe modellerinde yer alan seçenekler arasında kadınların şık kıyafetleri için en çok tercih ettikleri küpe tasarımları ise uzun veya büyük gösterişli küpeler olmaktadır. Bu küpelerde de kullanılan materyal olarak farklılıklar bulunmaktadır. Değerli taşlarla süslenmiş olan oldukça pahalı küpe modelleri olduğu gibi, gayet uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz imitasyon veya farklı materyaller kullanılarak üretilen küpeler de sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle açık ve gösterişli olan elbiselerde uzun salkım küpeler oldukça zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Küpe modellerini kullandığınız saç stiline göre de seçebilirsiniz. Büyük küpeleri topuz veya toplu saç modelleri için de tercih edebilir ve şık bir uyum sağlayabilirsiniz.

Küpe Fiyatları

İsteyenler için küçük, isteyenler için ihtişamlı seçenekleri ile her kıyafetin olmazsa olmazı ola kolyeler kadınların da erkeklerin de tercih ettikleri aksesuarlardandır. Birçok farklı model ve tasarım seçeneğini sizlerle buluşturan bu küpelerde özellikle kadınlar için olan seçenekler bir hayli fazladır. Erkeklerin sevdiği küpeler mütemadiyen gümüş materyaller kullanılarak elde edilen tarz – stil yansıtan küpe tasarımları olmaktadır. Bu küpe fiyatları kadınların küpe tasarımlarındaki fiyatlara nazaran oldukça uygundur. Gelelim kadınların küpe modellerine.

Sizlerin de bildiği gibi kadınların olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan küpelerde hem kullanılan materyal olarak hem de üzerinde yer alan değerli taşlar olarak birçok farklı küpe seçeneği bulunmaktadır. Küpe fiyatları da, üzerlerinde yer alan taşların yoğunluğuna, küpenin boyutlarına ve işçiliğine göre değişmektedir. Kadınların yaygın olarak kullandığı küpelerden bahsedecek olursak özellikle altın küpelerde birçok farklı model yer almaktadır. Altın küpe fiyatları ekonominin o anki durumu, borsa yükseliş ve inişleri, uluslar arası platformlarda yaşanan siyasi olaylara göre değişen gram ile doğru orantılı olarak maliyet artışlarına sergileyebilmektedir. Küpenin ağırlığı arttıkça fiyatı da artmaktadır. Bunun yanında küpe fiyatlarını etkileyen en önemli etkenlerden biri de küpenin üzerinde yer alan işleme ve motifler olmaktadır. El emeği göz nuru olan ve ince işçilik gerektiren küpe fiyatları bir hayli pahalıdır.  Sade ve işlemesi az olan küpeler daha uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır.

Küpe fiyatlarından bahsederken filmlerde gördüğümüz elmas, yakut, pırlanta ve daha birçok değeli taştan üretilen küpe fiyatlarını merak ediyorsanız bu takıların oldukça değerli madenler olmaları sebebiyle fiyatları da o kadar pahalıdır.

 

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu