Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diğer

Tasarımcılar için WhatsApp kurumsal logo ve renk kullanımı

Sosyal medya odaklı tasarımlar yapan tasarımcıların genelde zorlandıkları konulardan biri kurumsal renk ve logo kullanımları oluyor. Çok sık olmasa da ufak değişiklikler bile bazen sıkıntılara neden olabiliyor. Siz de eğer bu konudan muzdaripseniz son zamanların popüler uygulaması WhatsApp konusunda bu bilgilendirme işinize yarayacaktır.

Tasarımcılar bu konularda ne kadar meraklıysa şirketler de bir o kadar özenli olmak zorunda. Hele ki büyük bir marka olmuşsanız kurumsal kimliğinizin her yerde profesyonel ve düzgün kullanılması da önemli bir nokta oluyor. Whatsapp bu bağlanda bir markadan öte olduğunu da kanıtlar nitelikte “WhatsApp Brand” sayfasını hazırlamış. En ince detayına kadar neyi, nasıl kullanmanız gerektiğini paylaşmış durumda.

2
WhatsApp Brand
3
WhatsApp Brand

Eğer bir marka kimliği nasıl olmalı, ne gibi detaylara dikkat edilmeli diyorsanız www.whatsappbrand.com sayfasından çok daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Böylece kendi kimliğinizi hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de görmüş olursunuz.

kaynak: sosyalmedya.co

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu