Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diğer

Udemy Nedir?

İnternette adını sıkça duyduğumuz Online Eğitim Platformu Udemy‘i inceleyeceğiz. Udemy nedir? Ne işe yarar? gerçekten faydalı kurslar var mı yoksa para tuzağı mı? Gibi sorulara yanıt vereceğim.

Udemy hikayesi şöyle başlıyor.. Türk ve bir yabancının ortak teşebbüsleri neticesinde Dünyanın en popüler eğitim sitelerinden biri ünvanına ulaşmış durumda.. temel olarak kurucularından Eren Bali‘nin Türkiye’de yaptığı bir hayli yatırım müracaatının kabul görmemesi üzerine kendisi nihayetinde Amerika’ya oradan Silikon Vadisine kadar gidip kendine yatırımcı bulmasıyla  udemy serüvenini başlatıyor. 

Şuan itibari ile sitede 5 milyonun üzerinde öğrenim gören kişi ve 25 binden fazla kurs bulunmaktadır. 

Udemy’de bir çok konuda eğitim verilmekte sözgelişi: web tasarım, grafik tasarım, yazılım, resimcilik, 3d animasyon, yabancı dil ve daha fazlası :) Ücretsiz Udemy Kursları (Sınırlı Süre.. Sakın Kaçırmayın!)

Udemy’de hali hazırda hem ücretli hem ücretsiz dersler bulunmakta, ayrı olarak sitenin türkçe dil desteği verdiğini de belirtelim.Yani türkçe udemy kurs ve dersleri bulunmaktadır.

Udemy’de Ücretsiz Kurslarda Var

Udemy Kurslarını herkes alabildiği gibi, herkes’de eğitim verebiliyor. Site geneline bakınca çoğunlukla profesyonel kişiler tarafında eğitimler veriliyordiyebiliriz. Bazı derslerin ilk dersleri tanıtım amaçlı ücretsiz izleyebiliyorsunuz. Burada kalitenizi gösterirseniz gerek anlatım gerekse konu muhtevası olarak, dersiniz popüler olabilir ve binlerce öğrenciye ulaşabilirsiniz.

Bir takım eğitmenler kendine kitle toplamak için bir zaman zaman bu kursları ücretsiz olarak sunabiliyor. Yada black friday, yılbaşı gibi günlerde de çok ciddi indirimler olduğunu hatırlatayım hemen :)

Udemy’de türkçe olarak ders yayınlayan kişiler son zamanlarda iyice arttmış durumda. İzlemekte olduğunuz ders ile alakalı eğitmene sorular sorabilir. Netflix mantığındaki gibi aldığınız eğitimde kaldığınız yerden devam etme imkanınız bulunuyor. Bazı kurslarda aldığınız eğitim ile alakalı sınav olabiliyorsunuz. Bu eğitmenin insiyatifinde tabiiki :)

Her zaman ve her yer bahaneler bulmayın  diye web’den akıllı telefondan çalışan platform.

 Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu