Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AlışverişDekorasyon

Yemek Odası Takımları

Wehomy Yemek Odası Takımları

Ev dekorasyonunda büyük bir önem taşıyan yemek odası takımı; kimisi için modern, kimisi için minimal, kimisi içinde klasik olmalıdır. Aynı zamanda tabii ki her bütçeye uygun, zararlı maddelerle üretilmemiş ve kullanışlı olması gereken unsurlardan birkaçıdır. İşte bu seçenekleri sağlayan wehomy hem %100 müşteri memnuniyeti hem de güvenilir bir alışveriş sağlamaktadır. Tabii bunun yanında dikkat edilmesi gereken unsurlarda bulunmaktadır.

Yemek Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Öncelikle yemek masanızı koymak istediğiniz yeri seçip ona göre alışveriş yapmanız daha uygundur. Aksi takdirde aldığınız yemek odası takımının odanıza büyük veya küçük gelmesi muhtemeldir. Zaman zaman modaya ve trendlere göre değişen takımların biçimleri de bir diğer önemli husustur. Örneğin bundan yıllar önce yuvarlak masalar modayken, şuan için yerini dikdörtgen masalara bırakmış durumdadır.

Tabii ki de trendlere göre odanızı dizayn etmek zorunda değilsiniz fakat şık bir yemek odanızın olmasını istiyorsanız bu durum dikkat etmeniz gereken bir husustur. Aynı zamanda odanızda çoğu yerde olduğu gibi karakterini yansıtacak ürünler kullanmak odanızın şıklığını arttıracaktır. Yemek bölümü için ayrılan kısımda en az bunlar kadar önemlidir.  Masa, sandalye, konsol, vitrin ve televizyon sehpası gibi birçok parçaya sahip ürünler olduğundan dolayı, oda içerisinde sıkışık bir görüntü yaratmamaya özen göstermeli her şey göz önünde bulundurularak alışveriş yapılmalıdır.

Eğer çekirdek bir aileye sahipseniz daha minimal bir yemek odası takımı seçmeniz eviniz için daha uygundu. Fakat kalabalık bir aileye sahipseniz bu seferde daha büyük bir yemek odası takımı seçmeniz gerekecektir. Odanızın da büyüklüğünü göz önünde bulundurursanız takımı seçmek daha kolay olacaktır. Ve mutlaka öncelliği büyük olan şeylere vermeniz gerekmektedir.

Ölçülerden bahsetmek gerekirse yaklaşık olarak bir kişinin önünde minimum 63 cm gibi bir mesafenin yeteceği gibi 73 cm gibi bir mesafede de rahat bir yemek yiyebilirsiniz. Aynı zamanda bir kişinin önündeki alanın genişliği minimum 53 cm’dir. Ayrıca bir bilgi vermek gerekirse iki kişin yaşadığı bir evde yemek bölümünün alanı yaklaşık 9 metrekare olmalıdır. Sağlığınız içinse kanserojen madde içermeyen malzemelerle yapılan takımları kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanında seçeceğiniz takımın kendisi en önemli unsurdur diyebiliriz.

Modern Yemek Odası Takımları:

Modern yemek odası takımından bahsetmek gerekirse wehomyde bulunan ürünlerin açılır masa özelliği, temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzeme kullanılması gibi teknik özellikleri mevcuttur. Bu da takımınızı hem sağlıklı kullanmanıza hem de temizliğiniz kolaylaşmasına yardımcı olur.

Wehomy.com’da bulunan modern yemek odası takımlarını hem istediğiniz renge ve biçime göre hem de bütçenize göre bulmanız gayet kolay. Söz konusu bütçeniz de yemek odası takımı seçerken önemli unsurlardan biridir. 977-14.156 TL arası fiyatlarıyla geniş bir yelpazeye sahip wehomy, hem düşük bütçeli hem de yüksek bütçeli kimseler için kolay ve içine sinen bir alışveriş yapma olanağı sağlıyor.

 Klasik Yemek Odası Takımları:

Yine her bütçeye uygun klasik yemek odası takımlarını da wehomy.com’da bulmanız mümkün. Ve yine açılır masa özelliği, temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzeme özeliği bu takımlarda da bulunmaktadır. Fiyat aralığı modern yemek odası takımıyla hemen hemen aynı olan bu takım daha sade olduğu için kimisi tarafından daha çok sevilmekte, kimisi tarafından ise ilgi görmemektedir.

Minimal Yemek Odası Takımları:

Genellikle çekirdek ailelerin tercih ettiği bu takım, hem küçük hem de şık tasarımıyla bilinmektedir. Küçük bir odanız var ise ya da aileniz 4-5 kişiden fazla değilse minimal yemek odası takımlarını tercih etmeniz çok daha mantıklı olacaktır.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu