Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorasyon

Yeni Dekorasyon Trendi: Tipografik Dekorasyon

Yeni Dekorasyon Trendi: Tipografik Dekorasyon, Harfler, anlamlı sözler, mesaj veren posterler evlerimizin duvarlarında yer almaya başladı. Tipografik dekorasyonları eve taşımak çok kolay.

Hazır satılan bir panoyla işini çabukça bitirmek isteyenler mağazalara göz gezdirebilirler.Eğer bu işi kendiniz yapmak istiyorsanız aşağıdaki örnekler size ilham kaynağı olabilir. Bu iş size göre değilse bulduğunuz bir posteri bastırmak veya çerçeveletmek çok uzun sürmez. Daha geniş bir alanda tasarım yapmak için en güzeli duvarlara yazılar yazmak olacaktır. Bunu yaparken şablonlardan örnek almanızı tavsiye ederim. Aksi halde yazının şeklini pek beğenmeyebilirsiniz. Eğer ‘Ben kendime güveniyorum.’ diyorsanız orası ayrı bir mevzu.

Tasarımların en kolay olanı ise 3 boyutlu harflerden satın alıp duvarlara istediğiniz şekilde asmak. Tek büyük bir harfle veya anlamlı bir sözcükle duvarlarınızı süsleyerek dekorasyona enerji katabilirsiniz.Üç boyutlu harfleri mağazalar dışında da marangozda istediğiniz şekil ve boyutlarda hazırlatabilirsiniz. Bu şekilde hayal ettiğiniz bir parçayı gerçeğe dönüştürürsünüz. Dekorasyona dair güncel haberleri bilgekadin.com sitesinden takip edebilir Kadın Moda, Yemek Tarifleri, Pratik Bilgiler ve Sağlık yazılarına dair her bilgiyi sitemizden takip edebilirsiniz.

Bilge Kadın

Bilgekadin.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Moda, Sağlık, Pratik Bilgiler ve Yemek Tarifleri hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan moda sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu